תקנון שימוש חנות האתר

תקנון

כל שימוש באתר האינטרנט, מהווה את הסכמתכם לנהוג בכפוף לתקנון זה ולנהוג לפיו.

אנא קראו את התקנון בעיון.

1. התקנון כתוב בלשון זכר אך מתייחס לשני המינים כאחד. כל האמור בתקנון זה בלשון זכר מתייחס גם לנקבה להפך וכל האמור בלשון יחיד, מתייחס גם לרבים ולהיפך .

2. בעת ביצוע עסקה באמצעות כרטיס אשראי תתבצע בדיקת הכרטיס מול חברת האשראי והגולש יקבל תשובה מיידית באשר למצב העסקה והאם התקבלה או נדחתה.

3. מדיניות ביטול עסקה: מבצע הפעולה יהיה רשאי לפנות לחברה בבקשה לשינוי פרטי החיוב וביטול עסקה. ניתן לבטלה בתוך 7 יום מיום שנמסרה ההודעה בטלפון או בוצעה העסקה באינטרנט ע"פ חוק הגנת הצרכן 1891. העמותה תבצע את השינוי הנדרש בהתאם למדיניות הנהוגה באותה עת בחברת האשראי. במידה וחברת האשראי תחייב את העמותה בעמלה בגין הפעולה, יחויב מבצע הפעולה בעמלה כאמור.

4. במידה והעסקה לא אושרה ע"י חברת האשראי, יקבל מבצע הפעולה הודעה מתאימה. על מנת להשלים את הפעולה, על מבצע הפעולה ליצור קשר טלפוני עם העמותה.

5. אין לתת פרטים כוזבים. הגשת פרטים כוזבים הינה עבירה פלילית. גולש שיעבור על עבירה זו צפוי להליכים משפטיים, פליליים ואזרחיים.

6. העמותה לא תישא בכל אחריות לפעילות בלתי חוקית שתיעשה על ידי משתתפים באתר או בגין כל גורם אחר שאינו בשליטתה המלאה.

7. הפרשנות לתקנון זה ואכיפתו של התקנון או כל פעולה ו/או סכסוך הנובע ממנו, ייעשו בהתאם לחוק. כל סכסוך או שאלה בהקשר לתקנון זה תובא להכרעה בערכאה תורנית בבי"ד לדני ממונות.

8. הרכישה מיועדת לגיל 18 ומעלה, אני מאשר שגילי הוא לפחות 18 שנה ושקראתי ואני מסכים לתקנון האתר ומדיניות הפרטיות.

9. מדיניות הגבלת פרטיות: החנות נוקטת באמצעי הזהירות המקובלים על מנת לשמור ככל האפשר על סודיות המידע. החנות מתחייבת שלא לעשות שימוש בפרטי הלקוחות הרשומים באתר אלא לצרכי האתר בלבד ועל מנת לאפשר את ביצוע הרכישה.

10. מדיניות אספקת המוצר: לאחר ביצוע התשלום אנו נטפל בשליחת המוצר תוך 7 ימי העסקים, המוצר ישלח בדואר ישראל. במידה ובחרתם באפשרות משלוח עד הבית התעריף הינו לשליחה באזורים בהם עובדת חברת המשלוחים שהינה צד ג' (במידה ומדובר בישוב מרוחק או ישוב שחברת המשלוחים אינה עובדת בו יקבע תעריף מחודש טלפונית לבחירת הלקוח) האתר אינו נושא באחריות לעיכובים אשר נגרמים מחמת צד ג' או דואר ישראל ובכללם שביתות משק או כוח עליון.

11. המוצרים הנמכרים באתר הינם תוכן תורני להעמקה והעשרת הידע ואינם מהווים ייעוץ מקצועי או חוות דעת פרטנית ואישית. האחריות בשימוש במידע הנמכר הינה על הקונה בלבד.

אם אינך מסכים לתנאי מתנאיו של תקנון זה, הנך מתבקש שלא להשתמש באתר אינטרנט זה.

צריכים עזרה?
שלח לנו WhatsApp

הרשמו לתפוצה וקבלו מידי שבוע מאמר מרתק על הפרשה: